KRAKÓW, ŚW. SEBASTIANA 16

Luksusowa kamienica w centrum Krakowa

Kamienica położona jest w samym sercu Krakowa, w obrębie zabytkowego Starego Miasta, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Budynek znajduje się przy spokojnej ulicy pomiędzy Starym Miastem a Kazimierzem. Zlokalizowany jest w otoczeniu bogatego zaplecza usługowo-kulturalnego oraz hotelowo-biznesowego.

W pobliżu znajdują się zarówno centra biznesowe, jak i najważniejsze zabytki miasta Krakowa. Zamek Królewski na Wawelu oraz Rynek Główny Starego Miasta od kamienicy dzieli tylko 5 minut spaceru.

Dzielnica Kazimierz znajduje się jedynie 3 minuty od nieruchomości. Kamienica mieści się również w otoczeniu zielonych terenów rekreacyjnych, Plant i Bulwarów Wiślanych. Pomimo swojej lokalizacji w ścisłym centrum miasta, nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, która sprzyja odpoczynkowi i relaksowi, a jednocześnie pozwala pozostać w centrum barwnego życia Krakowa.

Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie głównych węzłów komunikacyjnych. Przystanki komunikacji miejskiej (autobusowy i tramwajowy) usytuowane są ok. 200 m od kamienicy, Dworzec Główny MPK oraz PKP oddalony jest o 10 minut spacerem, Port Lotniczy Kraków-Balice znajduje się ok. 15 minut jazdy samochodem.

Zamek na Wawelu

400 m

Dzielnica Kazimierz

200 m

Rynek Główny

100 m

ICE Kraków

300 m

Dworzec PKP i MPK

1500 m

Kraków Airport

15 km